کانال تلگرام هایپرتمپ

خبرهای متفرقه

963

کانال رسمی سایت خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ در تلگرام راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ : با توجه به رشد روز افزون شبکه های اجتماعی موبایل  و به منظور سرعت بخشیدن اطلاع رسانی و آگاهی دانشجویان از رویدادهای مهم خبری دانشگاه پیام نور ، پایگاه خبری دانشجویان پیام نور۹۸ کانال رسمی خود را در تلگرام راه اندازی کرد.

کانال تلگرام پیام نور ۹۸  چیست؟

شما دانشجویان عزیز ، با عضویت رایگان در این کانال می توانید از آخرین و پر طرفدارترین مطالب سایت پیام نور ۹۸  مطلع گردید. این قابلیت به شما کمک می کند که در هر زمان، به محض درج مطلب جدید و پر طرفدار در سایت پیام نور ۹۸ ، آن را روی تلفن همراه یا تبلت خود یا حتی نرم افزار تلگرام دسکتاپ دریافت نمایید.

767

بسم الله الرحمن الرحیم.

طرح جمع اوری نمونه سوالات تمامی رشته های دانشگاه  پیام نور نیمسال دوم 93-94

با توجه به شروع شدن امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 93-94 پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 در اقدامی به جمع اوری نمونه سوالات امتحانات برگزار شده دانشجویان شده که این طرح به مناسب افتتاح سایت پیام نور 98 و به عنوان طرح سبز دانشجویی در اقدام کار دارد و از کلیه دانشجویان عزیز که بعد از امتحان دادن نمونه سوالات و پاسخنامه آن را در word ذخیره کرده و برای ما از طریق ادرس ایمیل های زیر فرستاده تا در اختیار دیگر دانشجویان ترم های آینده قرار دهیم

 

ایمیل های سایت جهت دریافت سوالات :

info.pnu98@gmail.com

pnu0098@yahoo.com

در آخر آرزوی  موفقیت و سربلندی برای تک تک شما دانشجویان عزیز را دارم .

با تشکر مدیریت سایت پیام نور 98

588

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ (PNU98.IR) محمد علی سرلک سرپرست فعلی دانشگاه پیام نور در حکمی صادق علی موحد منش را به سمت سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور منصوب کرد.

 

صادق علی موحدمنش پیش از این ریاست پیام نور استان مازندران را بر عهده داشت موحدمنش دارای دکترای تخصصی علوم اقتصادی گرایش  توسعه اقتصادی است ودر سوابق وی علاوه بر ریاست پیام نور استان مازندران , ریاست پیام نور ساری وبهشهر دیده می شود.

سرلک همچنین در حکم جداگانه ای اسد الله دیو سالار را به سمت مسوول امور جاری پیام نور استان مازندران منصوب کرد

729

بسته پیام کوتاه اخبار پیام نور را با تخفیف ویژه تهیه کنید
رضایت شما عزیزان از بسته های پیام کوتاه
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ و استقبال شما از پیام کوتاه های اخبار پیام نور که برای شما ارسال می شود موجب شد که به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر شما همراهان همیشگی تا پایان آذرماه بسته های پیام کوتاه اخبار پیام نور۹۸ را با تخفیف ویژه ارائه دهیم .
با ثبت نام در سامانه پیام کوتاه کلیه خبرهای سایت اخبار پیام نور۹۸ برای شما پیامک می شود و از بروز رسانی سایت و خبرهای پیام نور از طریق پیامک با خبر می شوید
از شما همراهان همیشگی خواهشمندیم پیشنهادات و انتقادات خود را در این زمینه جهت بهبود هرچه بیشتر این سامانه مطرح کنند


 

لیست نوع  محصول - سرویس قیمت محصول پرداخت امن موبایل
1 پیامک یکساله--پیام نور98 90,000 ریال *724*888*108042#
2 پیامک شش ماهه--پیام نور98 49,000 ریال *724*888*108041#
3 پیامک سه ماهه--پیام نور98 28,000 ریال *724*888*108040#
4 پیامک یک ماهه-پیام نور98 10,000 ریال *724*888*108039#
دوشنبه 31 شهريور 1393 خبرهای متفرقه
ادامه مطلب
566

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ : دانشگاه پیام نور به منظور تشویق و حمایت از دانشجویان فرهیخته که در زمینه های ، علمی ،آموزشی ، پژوهشی ، اختراعات، ابتکارات و نوآوری ، ورزشی و فرهنگی به موفقیت چشمگیری نائل می شوند، به آنان هدایایی اعطا می کند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور۹۸    به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور : مطابق این دستورالعمل ، نفرات اول هر رشته در هر مقطع تحصیلی در کشور ، در صورت حضور در مراسم جشن فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی 2.500.000 ، کارشناسی ارشد 4.000.000 و دکتری 5.000.000 ریال پاداش دریافت خواهند کرد.

همچنین کلیه دانشجویان ممتاز مشمول این آِیین نامه که در مسابقات و همایش های جهانی و بین المللی به مقام اول تا سوم نائل شوند ، به ترتیب در مقاطع دکتری 10 ، 7 و 5 درصد ، کارشناسی ارشد 50 ، 40 و 30 درصد ، کارشناسی 100، 75 و 50 درصد از تخفیف شهریه ثابت و متغیر برای دو نیمسال تحصیلی برخوردار خواهند شد.

دانشجویانی که در مدت تحصیل خود در مسابقات قرآن و عترت، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، اختراعات، کارآفرینی، نانو، رباتیک ، جشنواره علمی ، فرهنگی و هنری معتبر داخلی (با تایید دبیرخانه مربوطه) ، انتخاب دانشجوی نمونه کشوری، المپیادهای علمی، ورزشی ، مسابقات قهرمانی کشور و دانشگاه پیام نور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مقام اول تا سوم نائل شوند به ترتیب در مقاطع دکتری 10، 7 و 5 درصد ، کارشناسی ارشد 50 ، 40 و30 درصد و کارشناسی 100 ، 75 و 50 درصد از تخفیف شهریه ثابت و متغیر برای یک نیمسال تحصیلی برخوردار خواهند شد.

دانشجویان مخترع و مبتکری که با نام دانشگاه پیام نور و هماهنگی و تایید معاونت پژوهشی دانشگاه در مسابقات، نمایشگاه ها و کنگره های بین المللی شرکت می کنند، حداکثر مبلغ 20.000.000 ریال که 50 درصد هزینه قبل از اعزام و 50 درصد هزینه پس از اعزام پرداخت خواهد شد.

همچنین دانشجوی مخترع که اختراع او طبق ضوابط قانونی ثبت علائم و اختراعات از اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تاییدیه مربوط را دریافت کند و در زمان دریافت گواهی در حال تحصیل در دانشگاه پیام نور باشد، در دوره کارشناسی از پرداخت 100 درصد شهریه ثابت و در دوره کارشناسی ارشد از پرداخت 40 درصد شهریه ثابت و دانشجوی دکتری، از پرداخت 20 درصد شهریه ثابت یک نیمسال تحصیلی معاف خواهد بود.

طبق اعلام روابط عمومی، دانشجویانی که در طول یک دوره تحصیلی تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی را که با نام دانشگاه پیام نور منتشر کنند بعد از تایید بخش یا گروه علمی مربوطه در سازمان مرکزی، در دوره کارشناسی از 100 درصد تخفیف شهریه ثابت و در دوره کارشناسی ارشد از 50 درصد تخفیف شهریه ثابت و در دوره دکتری از 20 درصد تخفیف شهریه ثابت در یک نیمسال تحصیلی برخوردار خواهند شد.

690 تکذیب سخنان آقای دکتر نادران توسط دانشگاه پیام نور/وزیر علوم
تکذیب سخنان آقای دکتر نادران توسط دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور۹۸  دانشگاه پیام نور اظهارات جناب آقای دکتر نادران نماینده محترم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در جلسه استیضاح وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، مبنی بر اینکه « 13 نفر از اخراجی ها را که دارای مفاسد اخلاقی بوده اند به دانشگاه پیام نور برگردانده شده است» را تکذیب کرده و اعلام می دارد: این دانشگاه همواره در راستای موازین شرع مقدس، اصول انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و اخلاق مداری گام برداشته و انتساب چنین مواردی به این دانشگاه بدون ارائه مدارک مستدل و مستحکم ، در جلسه مزبور را کذب و توهین به این دانشگاه می داند.

آخرین مطالب اضافه شده

Recently added posts

مطالب محبوب سایت

Most popular

مطالب پیشنهادی

Recommended